Nowości

Manicure tytanowy – efekty:

  • naturalna grubość paznokcia
  • przyspieszony czas pracy (zaledwie 45 minut)
  • bez utwardzania w lampie UV
  • wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej
  • tytanową trwałość (od 4 do 6 tygodni)
  • bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie

NIEINWAZYJNA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ ZA POMOCĄ ZIMNA

Diety i intensywne ćwiczenia nie pomagają,

a Twoje fałdki tłuszczu w dalszym ciągu są tam gdzie być ich nie powinno?

Kriolipoliza jest rozwiązaniem idealnym dla Twojego ciała!

Najlepszym rozwiązaniem jest naturalne rozwiązanie.

Jest nim bez wątpienia kriolipoliza.

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to sposób by za pomocą innowacyjnych technik osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przy zagęszczaniu rzęs tą metodą, stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych, a jednocześnie pozwalający uzyskać dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Dzięki przyczepieniu 2-3 cienkich rzęs jedwabnych do jednej rzęsy naturalnej, można nadać spojrzeniu głębi i wyrazistości nie niszcząc naturalnych rzęs.

 

System VariLite stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia rozszerzonych naczyń. Zamykanie naczyń przy użyciu lasera Varilite jest zabiegem skutecznym i bezbolesnym. Sprawdza się przy zamykaniu dobrze widocznych pojedynczych naczynek lub ich dużych skupisk. Skuteczny jest także w leczeniu zmian pigmentacyjnych. Usuwanie zmian skórnych takich jak włókniaki czy brodawki łojotokowe jest szybkie, bezpieczne i bezkrwawe.

Laser diodowy Light Sheer ET amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowszym i zarazem najmocniejszym  systemem z cenionej na całym świecie serii LIGHT SHEER, uchodzacej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji.

Light Sheer Diode Laser System usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry.

 Gwarntujemy wysokie bezpieczeństwo, fachową opiekę wykwalifikowanych kosmetyczek, pełną satysfakcję i znakomity efekt końcowy.

Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny. To lakier, który dodaje pewności i nigdy Cię nie zawiedzie! Zmień kolor dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz!

 

Pracujemy na kosmetykach:

|  Tel. 22 727-94-84

© Copyright 2013-2023 - Studio Urody Marzena Krawczyk | salon kosmetyczny Tarczyn | Strony Internetowe Sayz.pl